Львівський портал

В Україні з’явиться нова державна авіакомпанія

У четвер, 25 листопада, під час виступу на форумі «Велике Будівництво: Авіація. Туризм» Президент Володимир Зеленський анонсував створення нової державної авіакомпанії України, яку планують назвати Українські національні авіалінії (ЮНА), передає Укрінформ.

«Було декілька робочих назв. На сьогодні це – Ukrainian National Airlines. Дуже символічно, Українські національні авіалінії – ЮНА. Як наша держава з великою історією, але завжди енергійна, і юна, і об’єднана», – зазначив глава держави.

Зеленський заявив, що наразі український ринок не готовий повною мірою забезпечити реалізацію державних інтересів у сфері авіаперевезень. У цьому контексті він анонсував, що сьогодні буде офіційно розпочато створення національного авіаперевізника України.

«Окрім обіцянок, переходимо до практичної реалізації – це наш національний авіаперевізник, створення його, яке буде розпочато, можна сказати, офіційно вже сьогодні. Про це детально далі мої колеги розкажуть», – зауважив Президент.

Він також запевнив у готовності інвестувати у повітряний флот, навантажувати українських виробників та «залучати світових лідерів до об’єднаних проєктів у сфері авіабудівництва».

Крім того, за його словами, є підтвердження економічної доцільності запуску українського національного авіаперевізника від французьких консультантів.

«Ідеться не лише про збільшення прибутку та пасажиропотоку, а і в цілому питання статусу, питання іміджу, питання престижу нашої держави. Наш національний авіаперевізник – незалежний авіаперевізник від будь-яких інших груп й інших впливів», – додав Зеленський.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото – з мережі Інтернет

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото – з мережі Інтернет

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-11-25 12:04:43

Back to top button