Україна і світ

В України є можливості для швидкого будівництва госпіталю на випадок інфекції, – заступник голови МОЗ

В уряді спілкуються з приватними бізнесовими структурами, які роблять модульні каркасиЗаступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко заявив, що при необхідності в Україні можуть побудувати модульний госпіталь для лікування раніше невідомих інфекційних хвороб. Про це він сказав на позачерговій сесії Полтавської облради, трансляцію вів телеканал “112 Україна”.

“Коли ми говоримо про те, що Китай розгортає госпіталь досить швидко, за 6 днів, у нас також є ці можливості розгорнути такий госпіталь на випадок, якщо буде поява хворих на коронавірусну інфекцію. Зараз я особисто спілкуюся з приватними бізнесовими структурами, які роблять ці модульні каркаси для МО”, – заявив він.

Він також зазначив, що є можливість розгорнути мобільний госпіталь ДержНС. За словами Ляшка, усі ці питання вивчаються, і в разі необхідності це буде зроблено.

Нагадаємо, учора, 20 лютого, до України повернувся літак з евакуйованими з Уханя українцями. Зазначалося, що перебували на борту здорові люди, симптомів захворювання на коронавірус у них немає. У МВС підтвердили, що українців розмістять у медцентрі Нацгвардії у Полтавській області. У зв’язку з цим у Полтавській області почалися протести проти розміщення там українців з Уханя.

Спочатку евакуйовані прибули до аеропорту в Харкові, звідки їх доправили автобусами до Полтавської області. Увечері автобуси з евакуйованими українцями в супроводі поліції приїхали до селища Нові Санжари. Автобуси закидали камінням місцеві жителі. Також вони розпалили багаття і намагалися заблокувати дорогу до санаторію.
 

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close