Україна і світ

В Україні несуть службу близько 15 тис. учасниць бойових дій – Мінветеранів

Близько 15 тис. жінок-учасниць бойових дій продовжують нести службу в ЗСУ, СБУ, Нацполіції та інших правоохоронних органах.

Про це в ефірі Радіо Свобода повідомив заступник міністра у справах ветеранів України Олексій Ілляшенко.

Загалом, за його словами, із 2014 року статус учасниці бойових дій отримали близько 20 тис. жінок.

– Близько 4,5 тис. жінок із цих 20 тис. працюють у цивільних органах влади. Ми маємо інформацію, що близько 200 жінок-ветеранок працюють, зокрема, або в центральних органах виконавчої влади, які не мають стосунку до військової служби, або в обласних і районних державних адміністраціях, – пояснив Олексій Ілляшенко.

Заступник міністра запевняє: відомство робить все необхідне, щоб допомогти жінкам, які звертаються за допомогою.

Так, завдяки змінам до бюджету на 2021 рік, які нещодавно ухвалила Верховна Рада, 280 млн грн додатково спрямують на забезпечення житлом ветеранів і ветеранок, які, зокрема, є внутрішньо переміщеними особами.

– Наступного року завдяки нашій ініціативі та президента України в бюджеті затверджено 5,5 млрд грн на субвенції для придбання житла для понад 3 тис. людей із квартирної черги, – повідомив заступник міністра.

14 жовтня в Україні відзначається День козацтва, День створення Української повстанської армії, день Покрови Пресвятої Богородиці та День захисників і захисниць України.

Назву останнього свята Верховна Рада змінила 14 липня, додавши слово “захисниць”.

Джерело: Радіо Свобода

Фото: Олексій Ілляшенко

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-14 18:57:22

Back to top button