Україна і світ

В Україні до 2022-го хочуть повернути обов’язковий техогляд авто

В Україні до 2022 року технічний огляд транспортних засобів хочуть зробити обов’язковим для всіх автомобілів. Але запроваджувати його планують поступово.

техогляд авто

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, почати хочуть з переобладнаних автомобілів, які вперше ввозяться в країну. Зараз вони проходять сертифікацію.

– Дотримання транспортних технічних вимог і контроль – важливі. Але це має бути м’яко, щоб не викликати негативну реакцію і опору населення. Тому що багато згадують Державтоінспекцію, коли там були суцільні черги і все це продавалося, – пояснив він.

Також міністр звернув увагу, що обов’язковий техогляд є вимогою Європейського Союзу в межах Угоди з Україною про асоціацію.

Регулярні техогляди особистих транспортних засобів в Україні скасували. Зараз їх проходять тільки вантажівки, таксі, автобуси і транспортні засоби, які перевозять небезпечні вантажі.

Говорити про повернення обов’язкового техогляду автомобілів почали ще наприкінці минулого року.

Але тоді українці висловили побоювання, що з запровадженням цієї норми зросте корупція і кількість охочих придбати фіктивний техогляд.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-01-26 16:38:23

Back to top button