Україна і світ

В Україні 16 населених пунктів можуть залишитися без тепла через борги

Опалення можуть відключити, зокрема, в Одесі, Кривому Розі, Дніпрі, Щастя, Полтаві, Харкові, Сумах та інших містах
В Україні з 1 лютого 18 виробників тепла можуть бути відключені від газопостачання, оскільки не виконують вимоги за розрахунками для отримання газу в рамках ПСО. Про це повідомляє прес-служба “Нафтогазу”.

В “Нафтогаз” повідомили, що неналежні розрахунки таких підприємств за газ створюють загрозу для теплопостачання споживачів у 18 населених пунктах в опалювальний період.

Також компанія письмово повідомила ці підприємства про необхідність проведення термінових розрахунків щоб уникнути припинення газопостачання з 1 лютого 2020.

“Нафтогаз не має права постачати природний газ тепловикам, які неналежним чином виконують графік розрахунків”, – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що можуть відключити опалення, зокрема, в Одесі, Кривому Розі, Дніпрі, Щастя, Полтаві, Харкові, Сумах та інших містах.За станом на 29 січня 2020 року, підприємствам-боржникам для продовження отримання газу з 1 лютого в рамках ПСО необхідно сплатити понад 406 млн гривень (з урахуванням вартості газу, спожитого в грудні 2019).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що “Нафтогаз” вже з 1 лютого може припинити газопостачання 37 виробників тепла через борги.

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close