Україна і світ

В Полтаві напали на приймальню партії “Опозиційна платформа – За життя”
У Полтаві невідомі напали на приймальню партії “Опозиційна платформа – За життя”. Напад стався в п’ятницю, 24 січня, повідомили у прес-службі партії

Там нагадали, що працює цілодобово, на відкритті якої були присутні співголова партії Вадим Рабинович та голова політради Віктор Медведчук, тільки нещодавно почала свою роботу – 21 січня 2020 року. Очевидно, цей напад є відповіддю на посилення партії у Полтаві та області, вважають в політсилі.

“Напади на офіси опозиційних сил вже стали звичайною практикою в Україні. Однак у цьому випадку, крім звичного тиску на опозицію, напад ставить своєю метою політичну розправу і дискредитацію Іллі Ківи, обраного тоді ж, 21 січня, головою Полтавської міської організації партії”, – йдеться у повідомленні.

У партії нагадали, що вже в 2020 році Ківа став об’єктом ряду ретельно спланованих провокацій.

“16 січня низку великих телеграм-каналів запустив скоординовану і проплачену кампанію з дискредитації Іллі Ківи. 22 січня, на наступний день після обрання Ківи головою Полтавської міської організації партії, учасник АТО Майман з допомогою провокації організував бійку з ним. Зв’язок між цими подіями очевидна! Протягом всього цього періоду в мережі систематично публікувалися матеріали наклепницького змісту, спрямовані проти Іллі Ківи”, – повідомили в політсилі.

“Опозиційна платформа – За життя” вимагає оперативного розслідування нападу на офіс партії у Полтаві та притягнення винних до відповідальності.

“Заявляємо, що скоординований характер дій, спрямованих проти народного депутата Іллі Ківи особисто та партії “Опозиційна платформа – За життя” в цілому, не викликає сумнівів”, – додали в партії.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close