Львівський портал

В поліклініках Львова проводитимуть експрес-тести на ВІЛ

З жовтня у львівських поліклініках, амбулаторіях та лікарнях можна пройти безкоштовне експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію, а також – отримати консультацію та коротку інформацію. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Управління охорони здоров’я Львівської міської ради та представництво Фундації АнтиСНІД-США в Україні і БФ «Фундація АнтиСНІД-Україна» підписали Меморандум про співпрацю. Це передбачає, зокрема, раннє виявлення ВІЛ-інфекції у всіх пацієнтів, надання якісного до- та післятестового консультування, скерування осіб із позитивним результатом тесту для медичного спостереження і початку антиретровірусної терапії.

«Для управління охорони здоров’я є важливою профілактика  та рання діагностика ВІЛ/СНІДу. Тому із жовтня ми запроваджуємо доступну безоплатну медичну послугу з тестування на ВІЛ/СНІД у наших медичних  закладах міста. ВІЛ/СНІД – не вирок. Тому обстежуємося і консультуємося, щоб бути здоровими», – зазначила керівниця управління охорони здоров’я Львівської міськради Ірина Хрущ.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2022-10-03 14:24:31