Львівський портал

В підприємства-боржника відібрали чотири земельні ділянки на Сокальщині вартістю 55 млн грн

Господарський суд Львівської області зобов’язав підприємство повернути державі чотири земельні ділянки на Сокальщині площею по 12,5 га кожна та вартістю понад майже 55 млн грн. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі прокуратури Львівщини.

Підприємство протягом тривалого часу використовувало чотири земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею по 12,5 га кожна, що знаходяться на території Белзької міської ради (Сокальський район).

Товариство ухилялися від виконання зобов’язання за договором та систематично не сплачували орендну плату за земельні ділянки. Це і стало підставою для подання прокуратурою позову до суду.

Прокуратура скерувала до суду позов про розірвання з боржником договору оренди та повернення земельних ділянок у власність.

Відтак Господарським судом задоволено позов до двох підприємців про розірвання договору оренди та повернення земельних ділянок загальною вартістю 54,8 млн грн.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-07-08 15:39:51

Back to top button