Львівський портал

В горах на Львівщині змія вкусила 30-річну жінку

Жертвою змій стала ще одна мешканка Львівщини. 30-річну жінку негайно забрали в лікарню. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті цивільного захисту населення ЛОДА.

Випадок стався у середу ввечері, 30 червня, у селі Ялинкувате, що неподалік Славського. Тут 30-річну місцеву жительку вкусила змія.

Жінку госпіталізували у стані середньої важкості.

Зазначимо, що Львівщина зазвичай є лідером серед регіонів, де люди найбільше страждають від укусів змій. За два місяці плазуни покусали більше десятка людей.

Найпоширенішою отруйною змією на території Львівщини є гадюка звичайна. Її забарвлення є мінливим – від світло-сірого до мідно-червоного та чорного з темним ромбічним малюнком на спині.

Місцями проживання гадюки є узлісся, лісові галявини, лісосмуги, порослі чагарником яри і балки, степові схили з чагарниками. У сонячний день вона полюбляє вигріватися на стежці, на пнях. Тому зі змією можна зустрітися під час відпочинку на природі, походу в ліс, на сінокосі та навіть під час роботи на присадибній ділянці.

Львівський портал раніше писав про те, як уникнути зустрічі зі змією, а також що робити, якщо вона таки вас вкусила. Детальніше читайте за цим посиланням.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-07-01 10:00:58

Back to top button