Львівський портал

В березні у Львівському перинатальному центрі народилося 10 двієнь

Цьогоріч у березні у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі народилося понад 400 дітей. Про це йдеться на Facebook-сторінці медзакладу.

У березні в Львівському перинатальному центрі загалом народилося 430 дітей. Серед них – 243  хлопчики та 187 дівчаток. Протягом місяця у медзакладі народилося 10 двієнь.

«Перший весняний місяць став багатим на пологи після багатоплідних вагітностей. 10 двієнь з‘явилися на світ у Львівському перинатальному центрі. Всім малюкам та їх батькам зичимо міцного здоров‘я та весняного сонячного настрою», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, перинатальний закрили на реконструкцію ще у 2013 році. Першу чергу медзакладу відкрили у квітні 2018 року, втім повноцінно вона запрацювала лише влітку. Згодом у медзакладі почали відновлювати інший корпус.

У Львівській облраді анонсували повне відкриття перинатального центру навесні 2019 року, однак цього досі не сталось. Зараз в ЛОДА кажуть, що друга черга перинатального центру готова на 98%. 

Як відомо, до обласного перинатального центру приєднали ще й Центр репродуктивного здоров’я. У лютому минулого року медзаклад очолила Марія Малачинська.

Додамо, що перинатальний центр у Львові є одним з основних медичних закладів охорони здоров’я матері та дитини на Львівщині. Тут не лише приймають пологи, а й надають кваліфіковану допомогу жінкам із загрозою переривання вагітності та передчасними пологами.

До прикладу, у медзакладі успішно виходили трійню, що народилась на 32-33 тижні вагітності, вага немовлят становила менше 1,5 кг.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-04-07 08:30:44

Back to top button