В 16-му та 19-му корпусах почалося тестування системи автоматичних переведень

Почалося бета-тестування автоматичних переведень між підрозділами корпусу без погодження з безспосереднім командиром, яке доступне для солдатів та сержантів.
Про це вранці 28 червня написав заступник Міністра оборони України Мстислав Банік.
«Ми розробили механізм, який зробив переведення реальними і комфортними — без бюрократії. Перш ніж запроваджувати його на все військо, перевіряємо функціонал на окремих підрозділах», — зазначив Мстислав Банік.
За його словами, автоматичні переведення працюють так:
- в застосунку Армія+ подається рапорт з електронним підписом та відстежується статус його розгляду;
- якщо рапорт відповідає умовам програми переведень, на 30-й день автоматично оформиться розпорядження про переміщення.
- після автоматичного погодження чинний командир має 20 днів, щоб оформити всі відповідні документи.
За словами Мстислава Баніка, є певні обмеження по кількості переведень.
«Суто для того, щоб зберегти боєздатність підрозділів та забезпечити захист ділянок фронту. До 10 людей на місяць — з окремого батальйону або прирівняного до нього підрозділу та до 50 — з бригади або полку.
Також переведення можливі лише в межах операційної зони одного корпусу», — уточнив Мстислав Банік.
На його думку, спрощені переведення дають військовим більше контролю над власним життям, і разом з тим, зберігає порядок у підрозділах.
Програма розрахована на три місяці — до 24 вересня 2026 року. Якщо проєкт буде успішним, то він буде масштабований на інші підрозділи.
Як повідомляла АрміяInform, у K-2 розкрили головні переваги переведень через Армія+.



























