Україна і світ

Уряд ухвалив проєкт бюджету на 2024 рік: ключовий акцент — оборона і безпека

Уряд ухвалив проєкт бюджету на 2024 рік з власними доходами загального фонду бюджету у 1 трлн 560 млрд грн та видатками загального фонду у 3 трлн 108 млрд грн.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Зокрема, на сектор безпеки й оборони наступного року буде направлено 1 трильйон 685 млрд грн. Ця сума на 113 млрд грн більша, ніж цього року.

«Ключовий акцент цього проєкту — оборона й безпека нашої країни. Направляємо більше половини всіх ресурсів бюджету. Буде ще більше зброї та техніки. Більше дронів, боєприпасів, ракет. Так само як і цьогоріч, кожна копійка податків громадян та бізнесу піде на забезпечення наших Сил безпеки й оборони», — зазначив Денис Шмигаль.

Другий пріоритет — це соціальна сфера. Видатки бюджету складуть 469 млрд грн, що на 25 млрд більше, ніж цього року.

Третій пріоритет — медицина та освіта. На сектор освіти виділяємо 179 млрд грн, і це на 23 млрд більше, ніж цього року. На медицину — 202 млрд грн, що на 24 млрд перевищує видатки 2023 року.

Також удвічі Уряд збільшив видатки за програмою підтримки ветеранів — з 6,8 млрд грн у 2023 році до 14,3 млрд грн у наступному.

За словами Дениса Шмигаля, на відновлення нашої економіки жодного підвищення податків не передбачається.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Уряд продовжує програми пільгового кредитування, програму безповоротних грантів єРобота, підтримку українських стартапів. Також запускаємо нові програми для індустріальних парків, для реалізації інвестиційних проєктів, для підтримки українського виробника.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-09-15 12:40:45

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин