Львівський портал

Уряд погодив створення Львівської ОТГ

Під час засідання уряду сьогодні, 27 травня,  затвердили перспективний план Львівської області. Що стосується створення Львівської ОТГ, то Кабмін підтримав об’єднання Львова із майже 20 сусідніми населеними пунктами. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

 

«Справді історичне рішення! Великому Львову бути. Львівську ОТГ створено. Уряд проголосував за об’єднання Львова із майже 20 сусідніми населеними пунктами», – написав посадовець.

Власне під час нинішнього засідання уряду погодили останніх три перспективні плани – Львівської, Запорізької та Одеської областей.

«Затверджені по всій території країни перспективні плани — це двигун змін для окремих громад та країни загалом. Для громад — це не тільки новий рівень відповідальності, а й одночасно — новий рівень можливостей, коли люди обирають як їм зручніше жити, де будувати школу, де відкривати дитсадок. Модератор життя на місцевому рівні відтепер місцеві мешканці, а не чиновники», – написав у своєму Telegram-каналі прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш TelegramДжерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»

Back to top button
Close