Україна і світ

Уражено Рязанський НПЗ та інші об’єкти російського агресора — Генштаб ЗСУ

У ніч на 20 листопада 2025 року, у ході зменшення спроможностей збройних сил російської федерації, підрозділи Сил оборони України,  завдали повторного вогневого ураження по Рязанському нафтопереробному заводу у Рязанській області рф.

Про це вдень 20 листопада повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

Зафіксовано влучання в ціль та пожежу в районі установок вторинної переробки нафти.

Ступінь збитків уточнюється.

За даними Генштабу ЗСУ, Рязанський НПЗ, з проєктною потужністю 17.1 млн тонн нафти на рік, входить в перелік найбільших НПЗ рф.  Продукує бензини А-92/95/98/100, дизель, реактивне пальне ТС-1, скраплені гази та інші продукти нафтопереробки.

Завод виготовляє в середньому 840 тис. тонн авіаційного гасу на рік та задіяний у забезпеченні повітряно-космічних сил армії російських окупантів.

Окрім того, зафіксовано влучання по зосередженню живої сили на тимчасово окупованій території Донецької області. Втрати загарбників уточнюються.

«Сили оборони продовжують вживати заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів, забезпечення пально-мастильними матеріалами та боєприпасами загарбницької армії і змусити рф припинити збройну агресію проти України. Далі буде…», — пообіцяли у Генштабі ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, Збройні Сили України успішно застосували тактичні ракетні комплекси ATACMS для точкового удару по військових об’єктах на території росії.

 

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин