Львівський портал

«Укрзалізниця» заплатить 650 тис. грн за незаконну порубку лісу на Львівщині

На Львівщині на території, яка перебуває в  користуванні «Укрзалізниці», незаконно зрубали 54 дерева. Це завдало збитків на 650 тис. грн. Про це повідомили у відділі інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Суд задоволив позов керівника Пустомитівської окружної прокуратури про відшкодування завданої шкоди незаконною порубкою лісу. Відповідно до останнього з постійного лісокористувача вирішено стягнути в місцевий бюджет близько 650 тис грн.

Прокурори встановили, що на території Городоцької територіальної громади у лісі невстановленими особами здійснено незаконну рубку дерев.

Вказане порушення сталось внаслідок неналежного здійснення своїх обов’язків щодо забезпечення охорони та збереження лісу від незаконних рубок на підвідомчих ділянках постійним лісокористувачем – однією із регіональних філій АТ «Укрзалізниці». Внаслідок цього було незаконно зрубано 54 дерева.

Суд повністю погодився з доводами прокурорів та повністю задоволив позовні вимоги.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2024-01-24 15:22:12

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин