Львівський портал

Укрзалізниця відкрила продаж квитків в напрямку Західної України. Львова немає

Укрзалізниця відкрила продаж квитків ще на ще 6 поїздів далекого сполучення у напрямку Заходу України, які почнуть курсування з 4 червня 2020 року. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

 

За даними відомства, продаж квитків відкрито на поїзди: №1/2 сполученням Івано-Франківськ – Костянтинівка (через день, із Івано-Франківська – з 4 червня по парних числах, із Костянтинівки – з 5 червня по непарних); №7/8 Київ – Івано-Франківськ (щоденно з 4 червня); №749/750 Київ – Івано-Франківськ (щоденно, із Києва – з 4 червня, із Івано-Франківська – з 5 червня); №29/30 Київ – Ужгород (щоденно, із Києва – з 4 червня, із Ужгорода – з 5 червня), №98/97 Ковель – Київ (через день, із Ковеля – з 3 червня по непарних днях, із Києва – з 4 червня по парних); №772/771 Хмельницький Київ (щоденно, з 4 червня).

Придбати квитки до Львова наразі неможливо адже на Львівщині карантинні обмеження продовжено щонайменше до понеділка, 1 червня, бо кількість хворих на коронавірусну інфекцію в області продовжує зростати.

З урахуванням вказаних поїздів вже відкрито продаж квитків на 35 поїздів далекого сполучення. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №392 продаж квитків відкрито на 50% місць у поїздах. Квитки наразі можна придбати через офіційний сайт компанії та у залізничних касах.

Пасажири допускатимуться до поїздів виключно в захисних масках. Температурний скринінг буде здійснюватися при перевірці квитків у поїздах Інтерсіті та при посадці до вагону у нічних поїздах.

Крім того, буде забезпечена санобробка вагонів перед та після кожного рейсу поїзда, провідники будуть забезпечені засобами індивідуального захисту.

Як відомо Укрзалізниця розпочала відновлювати залізничне сполучення із 27 травня, коли відкрила продаж квитків на 14 поїздів.Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»

Back to top button
Facebook
Close