Українець Колмаков виграв перше в історії золото Всесвітніх ігор у паркурі

Українець Богдан Колмаков став чемпіоном Всесвітніх ігор-2022 у паркурі у дисципліні швидкість.

Він здобув золото у швидкісному переміщенні та подоланні перешкод з використанням стрибкових елементів.Його результат – 20.75 сек.

Друге місце посів італієць Андреа Консоліні (20.98), а бронза дісталася британцю Девіду Нелмсу (21.95).

Богдан Колмаков став першим чемпіоном з паркуром в історії Всесвітніх ігор, адже ця дисципліна вперше представлена на змаганнях.

Спортсмен розповів, що найскладніше було на цих змаганнях для нього – перебороти нервування.

— Найскладнішим було не дозволяти цьому (нервуванню, – Ред.) вийти назовні та не перегоріти. В першу чергу ця медаль для України, далі це для моїх друзів, дівчини і для сім’ї, – розповів новоспечений чемпіон.

У загальнокомандному заліку Ігор-2022 Україна посідає третє місце – 23 нагороди (9 золотих, 6 срібних, 8 бронзових). Попереду – Німеччина (15, 2, 8) та Колумбія (9, 8, 3).

XI Всесвітні ігри тривають у Бірмінгемі, США і закінчаться 17 липня.