Україна і світ

Українське МЗС назвало оприлюднені в Мюнхені “12 кроків до миру на Донбасі” приватною ініціативою

Керівництво Мюнхенської конференції не визнає “12 кроків до посилення безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні” офіційним документомМЗС України заявив, що оприлюднений на Мюнхенській конференції план припинення війни в Україні, відомий як “12 кроків до миру на Донбасі”, є приватною ініціативою, а не офіційним документом заходу. Про це заявила прес-секретар МЗС України Катерина Зеленко, повідомляє “Укрінформ”.

“Документ “Дванадцять кроків до посилення безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні” був підготовлений неурядовою організацією Euro-Atlantic Security Leadership Group. Це приватна ініціатива групи політиків і експертів, небайдужих до питань міжнародної безпеки та безпеки ситуації в Україні, зокрема збройної агресії РФ проти нашої держави”, – зазначила Зеленко.

За її словами, керівництво Мюнхенської конференції не визнає “12 кроків до посилення безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні” офіційним документом. Тези, що містяться в цьому плані, не відповідають офіційній позиції української держави, уточнила Зеленко.

Нагадаємо, в п’ятницю, 14 лютого, на Мюнхенській конференції з безпеки оприлюднили план припинення війни в Україні, розроблений спільно трьома міжнародними організаціями та Російським радою з міжнародних справ.

 

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close