Україна і світ

Українки Алексіїви завоювали друге срібло у дуеті у синхронному плаванні на ЧС-2022

Україна завоювала шосту медаль на чемпіонаті світу-2022 з водних видів спорту, що триває в угорському Будапешті. У конкретному виді – артистичному плаванні це вже п’ята медаль завойована представницями України на Мундіалі.

Срібними призерками чемпіонату світу у довільній програмі у дуеті стали сестри Марина та Владислава Алексіїви. Їхній результат склав 94.1667 бала. Раніше дівчата виграли срібло в технічній програмі.

Золото у довільній програмі завоювали представниці Китаю Ван Люї та Ван Цяньї, заробивши 95.5667 бала. Бронзу вибороли австрійські сестри Анна-Марія та Ейріні Александрі, які отримали 92.8 бала.

Всього у фінальних змаганнях взяли участь 12 найкращих за підсумками кваліфікації. Алексіїви відібралася до фіналу з другим результатом та оцінкою 94 бали, поступившись головним суперницям – китаянкам Люї та Цяньї.

Наразі Україна посідає третє місце в медальному заліку чемпіонату світу-2022 у артистичному плаванні з п’ятьма нагородами. У нашій скарбничці одне золото та чотири срібла. Україну випереджають лише Китай та Японія.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-23 23:22:29

Back to top button