Україна і світ

Україна повинна бути готова до розширення агресії РФ – Кравчук

Голова Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що Україні варто бути готовою до можливого розширення агресії з боку Російської Федерації.

кравчук леонід

За його словами, від Росії наразі можна очікувати будь-яких дій.

 – Ми повинні бути готові до всього. Я скажу відверто і хочу, щоб мене почули всі, що в основному документі Росії про зовнішню політику є такий запис: Україна була, є і буде в системі стратегічних інтересів Росії. Тобто вони не бачать Україну як окрему державу. Вони бачать нашу державу як певну підпорядковану територію, як губернію. Я навіть не знаю, як вони це розуміють, – зазначив Кравчук.

Окрі того голова ТКГ повідомив, що у разі розширення агресії РФ, Україна чинитие опір. Також світова спільнота, зокрема і США, не дозволять Росії поводити так себе, оскільки лідери багатьох держав світу неодноразово заявляли про відповідні дії на продовження агресивної поведінки Російської Федерації.

Випробовування зброї РФ на Донбасі

Російська Федерація використовує територію Донецької та Луганської областей як полігон для випробування нового озброєння.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

За його словами, ситуація на Донбасі залишається напруженою і наразі загострюється.

Джерело: телеканал Дом

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-26 09:00:35

Back to top button