Україна і світ

Україна подала заявку на членство в ОЕСР – Шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль передав від імені держави заявку на вступ до Організації економічного співробітництва та розвитку.

Про це він повідомив у соціальних мережах. За його словами, це відбулося під час дискусії про практичне впровадження Плану відновлення України в межах конференції у Лугано.

Шмигаль передав заявку на вступ до ОЕСР Генеральному секретарю ОЕСР Матіасу Корману. Він сподівається, що її розгляд відбудеться якнайшвидше.

– Поточна підтримка, майбутня робота з відновлення та вступу України до ЄС, початок якого підтримали всі країни-члени ЄС, базуватиметься на завершенні структурних реформ в Україні – сфері, де підтримка ОЕСР має фундаментальне значення, – зазначив прем’єр-міністр.

Зазначимо, що Організація економічного співробітництва і розвитку – міжурядова організація, що об’єднує 38 держав-членів, на які припадає понад 62% світового ВВП.

Раніше президент України Володимир Зеленський  у зверненні до Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) заявив, що світ опинився в умовах відразу кількох глобальних криз – продовольчої, енергетичної та ціннісної.

За його словами, ОЕСР залишається принциповою і справді готова захищати цінності, бо саме на основі цінностей можливі сталий розвиток і стійкість прогресу.

Джерело: Денис Шмигаль

Фото: Денис Шмигаль

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-05 23:33:09

Back to top button