Україна і світ

Україна отримає ще 6 радарів TRML-4D для IRIS-T на €100 млн

Україна отримає радіолокаційні станції TRML-4D для зенітних ракетних комплексів (ЗРК) IRIS-T SLM.

Про це йдеться у повідомленні на сайті німецької компанії-виробника Hensoldt.

– Компанія Hensoldt… постачає ще шість своїх високопродуктивних радарів TRML-4D для посилення протиповітряної оборони України. В рамках замовлення вартістю понад €100 млн радари будуть доставлені у другій половині року після навчання українських операторів, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що компанія вже має кілька радарів TRML-4D за контрактом для України в рамках системи протиповітряної оборони IRIS-T SLM.

Томас Мюллер, генеральний директор Hensoldt, заявив “Ми раді підтримати Україну шістьма додатковими радарами TRML-4D, які ще більше посилять мережу датчиків повітряного спостереження та протиповітряної оборони України. Інформація з TRML-4D формує національну картину повітряної обстановки в Україні, захищаючи українських громадян. Ми пишаємося тим, що змогли поставити це вкрай необхідне обладнання в найкоротші терміни”.

TRML-4D використовує новітню радіолокаційну технологію Active Electronically Scanned Array (AESA) з кількома променями цифрової форми. Вона здатна на ранньому етапі виявляти різні типи повітряних цілей, таких як літаки, гелікоптери і крилаті ракети. Вона забезпечує швидке виявлення і відстеження близько 1,5 тис. цілей в радіусі до 250 км.

Відомо, що сьогодні Україна має чотири РЛС TRML-4D, перша з яких прибула у жовтні 2022 року.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-05-16 21:06:24

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин