Україна і світ

Україна може перемогти у війні цього року: Подоляк розповів, що для цього потрібно

Україна не зацікавлена в затяжній війні з Росією, як і будь-хто у світі. Про це повідомив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

За його словами, ми не можемо покінчити з війною цього місяця, але можемо це зробити в цього року. Подоляк наголосив, що для цього Україні потрібні танки, літаки, артилерія та запровадження реального нафтового ембарго проти РФ.

– Україна не зацікавлена в затяжній війні з Росією, як і будь-хто у світі. Ми не можемо покінчити з війною в цьому місяці, але можемо в цьому році. Рецепт перемоги простий: реальне нафтове ембарго + танки, літаки та артилерія. Покінчимо з цим разом, – закликав Подоляк.

Раніше Михайло Подоляк заявляв, що на його думку, що війна триватиме поки Україна не деокупує усі свої території, які незаконно анексувала Росія.

За його словами, Росія у її нинішньому вигляді існує тільки за рахунок того, що у неї є бажання знищити сусідів, забрати щось. Тому радник голови ОП каже, що в України є місія – зупинити Росію та відкинути до наших кордонів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-15 15:21:38

Back to top button