Україна і світ

Україна має агентів, які працюють всередині Росії – Буданов

Очільник української військової розвідки Кирило Буданов повідомив, що у України є агенти, що працюють всередині Росії, і це зруйнувало ілюзію безпеки, яку відчували раніше в Кремлі.

Про це Буданов сказав в інтерв’ю WP.

Видання зазначило, що операції на іноземній території технічно входили б до компетенції Буданова. В інтерв’ю він не підтвердив, що його спецназ стоїть за ударами, цілями для яких були стратегічні бомбардувальники, що Росія використовувала для ударів по українських містах, але він сказав, що очікує більшого, і що Україна має агентів, які працюють всередині Росії.

Зараз дивляться

– Це зруйнувало їхні ілюзії безпеки. Є люди, які закладають вибухівку. Є дрони. Поки територіальна цілісність України не буде відновлена, проблеми всередині Росії будуть, – попередив Буданов.

Він також припустив, що Кремль повинен побоюватися колабораціоністів у своєму середовищі. 

– Дійсно є люди, з якими дуже легко працювати на цій території, люди, які розуміють, що Росія має бути іншою. І ми підтримуємо таких людей, – повідомив він.

Видання додало з посиланням на “близьке оточення Буданова”, що на нього було щонайменше 10 замахів – так, у 2019 році, наприклад, під його машину заклали бомбу, яку передчасно підірвали.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-01-31 15:50:22

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин