Україна і світ

“UA:Перший” з розумінням поставився до наміру Офісу Зеленського подати до суду на “Схеми”, але нагадав: Цензура в Україні є неприпустимою

“UA:Перший” наголосив, що ніколи не мав підстав сумніватися в професіоналізмі колег-журналістів, які виготовляють програму “Схеми: корупція в деталях”Громадський телеканал “UA:Первий” прокоментував заяву Офісу Президента України щодо недостовірності інформації про поїздку Володимира Зеленського в Оман в сюжеті програми “Схеми: корупція в деталях” і намір подати до суду з метою її спростування. Відповідну заяву громадський мовник розмістив на своєму сайті.

На пораду Офіса Президента звернути увагу на поширення в ефірі телеканалу інформації, що не відповідає дійсності, “UA: Перший” відповів наступним чином.

“Громадський мовник дякує за рекомендацію і, користуючись нагодою, нагадує Офісу Президента, що відповідно до статті 3 Закону України “Про Суспільне телебачення і радіомовлення України” забороняється втручання державних органів та органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, а також недержавних організацій у діяльність НОТУ з метою встановлення цензури, попереднього контролю і незаконного впливу на зміст інформації, поширюваної Суспільним телебаченням і радіомовленням України”, – йдеться у заяві “UA: Перший”.

Разом з тим, телеканал підтримав намір Офісу Президента звернутися до суду з метою спростування інформації, якщо вона дійсно виявиться не відповідною дійсності.

“UA:Перший” наголосив, що ніколи не мав підстав сумніватися в професіоналізмі колег-журналістів, які виготовляють програму “Схеми: корупція в деталях”, а подготовленний ними матеріал вважає результатом їхньої незалежної, професійної та творчої діяльності.

Раніше в Офісі президента України повідомили, що інформація, викладена в сюжеті програми “Схеми”, про зустріч Володимира Зеленського з секретарем Ради безпеки Росії Миколою Патрушевим в Омані є нібито неправдивою, і заявили, що подадуть на журналістів до суду.

 

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close