Україна і світ

У заступника голови Харківської облради знашли паспорт РФ, отриманий в Севастополі – ДБР

Державне бюро розслідувань, яке з початку повномасштабного вторгнення РФ системно відпрацювує інформацію про представників влади та силових структур на предмет можливої співпраці з країною-агресором, виявило у заступника голови Харківської обласної ради кілька російських документів.

У чиновника, який має доступ до секретної інформації, пов’язаної з обороною Харківської області, знайшли паспорт громадянина РФ, отриманий у 2014 році у тимчасово окупованому Севастополі, посвідчення водія та податковий номер, який потрібен для сплати податків у Росії.

Тому ДБР звернулося до Харківської обласної ради з метою відсторонення чиновника від посади. Це питання мють розглянути найближчим часом.

Днями ДБР оголосило підозру у держзраді екскомандиру підводного човна Запоріжжя ВМС ЗСУ. Чоловік у 2014 році перейшов на бік ворога.

Капітан 1 рангу під час тимчасової окупації РФ території Криму здав ворогу єдину українську субмарину без бою. Після командир присягнув збройним силам РФ та продовжив службу у російському Чорноморському флоті.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-06 13:59:26

Back to top button