Україна і світ

У Закарпатській обл. від запаленої свічки загинула однорічна дитина

Разом з дитиною вдома перебувала її старша сестра, яка пошкоджень не отримала
У Закарпатській області за неналежних дій батьків згоріла однорічна дитина. Про це повідомляє прес-служба місцевої Нацполіції.

“В селі Порошково неналежні дії батьків призвели до смерті однорічної дівчинки, яку вдома залишили зі старшою сестричкою. Тепер батькам загрожує відповідальність за скоєне”, – йдеться в повідомленні.

Слідством встановлено, що батьки залишили на тривалий час без нагляду двох своїх дітей, а самі пішли з дому. Біля ліжка, де була дитина, залишили запалену свічку, яка в подальшому стала джерелом займання ліжка.

В результаті, дитина отримав значні опіки, які, ймовірно, і стали причиною смерті. Разом з дитиною вдома перебувала її старша сестричка, яка пошкоджень не отримала. 

Також слідчі, які прибули за викликом, встановили, що в будівлі, яка знаходиться у полі, в 400 метрах від населеного пункту, відсутні будь-які умови для проживання: ні газу, ні електроенергії, ні водопостачання.

За фактом трагічного випадку в поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 166 Кримінального кодексу України, тобто злісне невиконання батьками їх обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки.

Раніше повідомлялося, що у центрі Дніпра чоловік облив бездомного спиртовмісним речовиною і підпалив. Потерпілий помер на місці.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close