Україна і світ

У Японії виявили перший випадок нового південноафриканського штаму коронавірусу

В Японії вперше виявили випадок зараження новим південно африканським штамом коронавірусу.

Його виявили у 30-річної жінки, яка 19 грудня прилетіла у токійський міжнародний аеропорт Наріта з ПАР. Відзначається, що захворювання на новий штам коронавірусу у неї протікає безсимптомно.

Минулого тижня МОЗ Японії повідомляв, що новим британським штамом коронавірусу заразилися п’ять осіб, які напередодні повернулись з Великої Британії. Наразі цей штам виявили ще одного громадянина, який подорожував у цю країну.

У Великій Британії про виявлення нового штаму коронавірусу повідомили ще в середині грудня. За словами прем’єр-міністра країни Бориса Джонсона, він на 70% більш заразніший від попереднього. Директор європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я Ханс Клюге вказав, що нова мутація на тяжкість захворювання не впливає.

Також ще одни новий штам коронавірусу у грудні виявили в ПАР. Знайдений різновид вірусу назвали 501.V2. Міністр охорони здоров’я країни Звелі Мхізе зазначив, що генетики вивчають зразки коронавірусу з березня 2020 року, і його новий варіант став переважати в країні в останні два місяці.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-29 08:55:06

Back to top button