Україна і світ

У Харкові розгорнули 30 додаткових місць для хворих на коронавірус – Терехов

У Харкові 30 додаткових місць для лікування хворих на коронавірус розгорнули в щойно відремонтованому відділенні 17-ої лікарні. У них вже перевели пацієнтів, повідомив виконувач обов’язків мера міста Ігор Терехов.

Нові місця підготували всього за тиждень, як і було обіцяно. До кожного ліжка підведено кисень, є 10 апаратів ШВЛ, йде робота над закупівлею додаткових апаратів штучної вентиляції легенів.

– Сюди вже перевели пацієнтів з інших відділень лікарні, які переповнені. Будемо й далі робити все можливе заради здоров’я харків’ян, – запевнив Терехов.

За словами завідувача відділенням Сергія Балашова, крім ШВЛ, є шість настінних зволожувачів кисню, а кожне ліжко забезпечене апаратом Боброва для респіраторної терапії.

– Ця апаратура дозволяє нам проводити респіраторну терапію високого рівня. Також відділення має апарат ультразвукової діагностики для проведення інвазивних маніпуляцій.

Ми маємо можливість моніторити ситуацію з пневмоніями, а також за допомогою ультразвуку оцінювати динаміку лікування, – розповів завідувач відділенням.

Минулого тижня в 17-ій міській клінічній лікарні Ігор Терехов відкрив відділення на 60 місць для лікування хворих, у яких коронавірусна інфекція викликала хірургічні патології. У лікарні також встановили кисневу ємкість, здатну покрити добову потребу 160 пацієнтів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-21 10:40:07

Back to top button