Україна і світ

У Великій Британії розпочалася підготовка молодших командирів ЗС України

У Великій Британії розпочалася підготовка молодших командирів Збройних Сил України, яка передбачає заняття з лідерства, психологічної, методичної, вогневої, технічної та тактичної підготовок, а також міжнародного гуманітарного права. Курс розроблено на основі української програми навчань сержантського складу із врахуванням бойового досвіду Збройних Сил України.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗС у Фейсбук.

Тренування проводяться українськими та британськими інструкторами із залученням іноземних зразків озброєння та військової техніки.

«Після успішного завершення навчання військовослужбовців буде призначено на посади командирів відділень у підрозділи різних родів військ», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що цей курс розширив наявну програму навчань на території Сполученого Королівства, яка раніше передбачала лише базову загальновійськову підготовку наших військових.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2022-10-05 11:42:16