PRESS ЦЕНТР

У Тернополі з 25 травня можуть запустити громадський транспорт

У Тернополі з 25 травня можуть запустити громадський транспорт

Про це повідомив міський голова Сергій Надал.

За його словами, зараз чекають на рішення уряду про відновлення руху громадського транспорту. Наразі в місті збільшують кількість спецтранспорту, повідомляє Суспільне.

Усі автобуси та тролейбуси комунального підприємства “Тернопільелектротранс” готові до виїзду на маршрути. Про це сьогодні розповів директор цього підприємства Андрій Мастюх. Це 43 автобуси та 59 тролейбусів. Але на підприємстві не вистачає водіїв:

Коли ми працювали в обмеженому режимі роботи, то вільні працівники автобусів були відправлені у вимушений простор. Тому зараз шукаємо і готуємо додатково водіїв. Стажуються на нових маршрутах. Щодо водіїв тролейбусів, то працюватимуть колишні і ще кількох донаймемо нових, – розповів Андрій Мас.

Зараз на спецрейси від “Тернопільелектротрансу” щодня виїжджають 8 комунальних автобусів за 35 та 1а маршрутами, а також близько 23 тролейбусів, які їздять маршрутами №2, 5, 7, 8, 9, 10 та 11, – каже Андрій Мастюх.

Також з 25 травня на маршрути мають виїхати 20 нових автобусів МАЗ вартістю понад 49 мільйонів гривень, які закупила міська рада в березні. 4 з них почнуть курсувати завтра як спецтранспорт на новому 21 маршруті.

За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, якщо уряд не дозволить відновити роботу громадського транспорту з 25-го травня, то більшість автобусів і тролейбусів запрацюють як спецрейси.

У спецрейсах можуть їздити лише люди, які мають довідку з місця роботи та працюють під час карантину.

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
20.05.2020

Back to top button
Facebook
Close