Україна і світ

У Сумській області запровадили червону зону карантину

Сумська область перейшла до червоного рівня епідемічної небезпеки. Відповідне рішення ухвалила Державна комісія ТЕБ та НС.

На території регіону запровадили обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для червоної зони карантину.

У цій зоні забороняється робота кафе, ресторанів, театрів, кінотеатрів, фітнес-центрів, басейнів, а також ринків. Не можна проводити масові заходи.

Обмеження не поширюються на заклади, де усі працівники та відвідувачі вакциновані або мають діючий негативний результат тест. Навчальні заклади можуть працювати в очному форматі лише за умови, що 100% персоналу пройшли повний курс вакцинації від Covid-19. Однак це не стосується дитячих садків та 1-4 класів.

Детальніше про правила та заборони червоної зони ви можете прочитати у нашому матеріалі.

Нині у червоній зоні карантину перебувають п’ять областей: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Одеська та Херсонська. Також із 18 жовтня посилили карантин у Львові, однак там поки діє помаранчева зона.

Через збільшення кількості хворих у країні пришвидшилися темпи вакцинації Covid-19. За минулу добу знову зафіксували новий рекорд – щеплення отримали 290 тис. українців.

Станом на 23 жовтня в Україні підтвердили 23 229 нових випадків коронавірусу за добу. Від ускладнень, які викликав вірус, померли 483 хворих. Водночас одужати вдалося 8 330 людям.

Найбільшу кількість випадків зареєстрували у Дніпропетровській (1 832), Львівській (1 754), Одеській (1 499), Харківській (1 409) і Донецькій (1 230) областях. Детальну статистику коронавірусу в Україні – читайте на Фактах ICTV.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-23 09:51:30

Back to top button