У Сумах російські «Шахеди» атакували виробництво пасок: є жертви

У п’ятницю вранці, 18 квітня, російські окупанти «Шахедами» атакували кондитерський цех у Сумах. Є загиблий та поранена. Про це повідомив голова Сумської РВА Михайло Мельник.
За його словами, російські війська близько 05:00 завдали удару БпЛА по кондитерському цеху.
В результаті атаки загинув підприємець, який приїхав за продукцією. Працівниця кондитерського цеху постраждала. Попередньо, окупанти пошкодили виробництво пасок.
За даними в.о. міського голови Артема Кобзаря, підприємство атакували три «Шахеди». Будівля зазнала пошкоджень, зруйновано дах. Усі відповідні служби працюють на місці події.
Нагадаємо, вранці 18 квітня російські війська також завдали ракетного удару по Харкову, є загиблий та ще понад пів сотні постраждалих.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: голова РВА, ДСНС
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-04-18 08:50:00