Україна і світ

У США заарештували бізнесмена українського походження Андрія Кукушкіна, який пов’язаний з Джуліані

У Нью-Йорку Кукушкіну висунуте обвинувачення в порушенні закону про фінансування виборчих кампаній

Джерело: 112.ua

У США заарештували бізнесмена українського походження Андрія Кукушкіна, який пов'язаний з Джуліані

У США заарештували бізнесмена українського походження Андрія Кукушкіна, якого пов’язують з особистим адвокатом президента Дональда Трампа Рудольфом Джуліані. Про це повідомляє CBS SF.

Новини за темою: Справа Байдена: Демократи хочуть, щоб Джуліані свідчив у Сенаті під присягою

Каліфорнійський бізнесмен українського походження, 46-річний Кукушкін був заарештований у Сан-Франциско в четвер і незабаром постав перед федеральним судом міста.

У Нью-Йорку Кукушкіну висунуте обвинувачення у порушенні закону про фінансування виборчих кампаній.

Андрій Кукушкін, 46 років, є одним з чотирьох осіб, зазначених у обвинувальному висновку великого журі, який був оголошений у четвер прокурором США Джеффрі Берманом з Південного округу Нью-Йорка.

Новини за темою: Трамп прокоментував відкриття справи проти Джуліан: Соромно!

Інші фігуранти справи – двоє помічників президента Руді Джуліані, Лев Парнас, який народився в Україні, Ігор Фруман, уродженець Білорусі , а також Девід Коррейя, який народився у Сполучених Штатах. Всі вони – громадяни США.

Всі четверо зазначених американців звинувачуються у змові з метою таємних внесків у розмірі 10 тис. дол. США кожному з двох кандидатів до державного управління штату Невада. Ці кошти були передані неназваним російським бізнесменом, який хотів отримати ліцензії для підприємств з виробництва марихуани. Федеральний закон забороняє передвиборні внески іноземних громадян.

Парнас і Фруман також звинувачуються в змові з метою зробити таємний внесок неназваному члену Конгресу, щоб просунути інтереси принаймні одного чиновника українського уряду.

В обвинувальному висновку зазначається, що двоє чоловіків звернулися до конгресмена за допомогою у відведенні посла США в Україну. Посол Марія Йованович була відкликана Держдепартаментом 20 травня.

Комітети Палати представників по розвідці, закордонних справ і нагляду у четвер направили Парнасу і Фруману повістки щодо надання документів, пов’язаних з їхьою діяльністю в Україні, для використання у розслідуванні Конгресу можливого імпічменту президента Дональда Трампа.

У попередньому листі до Комітету з розвідки Джон Дауд, адвокат по цивільних справах Парнаса і Фрумана, сказав, що Джуліані представляв двох чоловіків у зв’язку з їхніми особистими і діловими питаннями. За його словами, вони допомагали Джуліані представляти президента Трампа.

12 жовтня повідомлялося, що прокуратура США відкрила справу проти адвоката президента США Дональда Трампа Руді Джуліані. Джуліані підозрюють у порушенні закону про лобізм. Прокуратура розслідує, чи намагався він домогтися відставки американського посла в Києві Марі Йованович, порушивши закон про запобігання іноземного впливу на політичні процеси в США. 

Джерело: www.112.ua

Close