Львівський портал

У російських військових відберуть нагороди, які видавали раніше, – ГУР

Російських окупантів попередили, що вони більше не отримуватимуть нагороди за участь у бойових діях на території України. Окрім того, керівництво забере ті, що вже вручили раніше. Про це Львівському порталу повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Так, українська розвідка оприлюднила перехоплену телефонну розмову російських військових, які є учасниками війни на території України. Один з бійців скаржиться на недолугість наказів, які віддає їхнє командування на фронті.

«Вони сидять там, посилають 20-200 людей на смерть і все. 30 людей зайшло, 100 людей зайшло. Східних. Зах… (вбили) всіх. До цього ми заходили. У нас шість 200-х, шість 300-х. Одному кості перебило, другому кості перебило. Так у багатьох одна нога висіла. Ми зараз йшли, розміновували. Що не розмінували, викидали в кущі з дороги. Тут металолом збирають – танки, БТР», – розповідає він.

Співрозмовник відповідає, що Росія даремно затіяла так звану «спецоперцію» і незрозуміло, «хто від кого захищається».Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2022-08-04 15:24:36

Back to top button