У росії анонсували призвати на контрактну службу понад 400 тисяч осіб — Олексій Громов
![](https://news.lviv-company.in.ua/wp-content/uploads/2023/04/gromov-435-960x540-780x470.jpg)
Досвід та мужність наших захисників, а також їхнє вміння застосовувати озброєння, надане країнами-партнерами, призвели до скорочення воєнного потенціалу рф. Зі свого боку це змусить агресора вчергове переглянути стратегічні цілі війни, зокрема щодо поетапного захоплення всього Лівобережжя України в поточному році.
Про це під час брифінгу в Military Media Center повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов.
Також він спрогнозував, що у весняно-літній період цього року ворог буде нарощувати кількісні та якісні показники з’єднань та військових частин російських військ, які ведуть війну на території України. Також агресор продовжить формувати стратегічні резерви й перекидати їх до українських кордонів.
— Найбільш імовірно, кремль продовжить проведення прихованої мобілізації населення, при цьому для запобігання протестам, насамперед в густонаселених регіонах росії, режим путіна уникає масової мобілізації з центральних регіонів: москви і санкт-петербурга та надає пріоритет призову до збройних сил осіб з найбільш депресивних районів. Для збільшення чисельності військовослужбовців контрактної служби ворогом анонсовано призов у понад 400 тисяч осіб, а на строкову службу — 147 тисяч. Але незважаючи на погіршення соціально-демографічної та економічної ситуації в росії, проведення агітаційної кампанії на федеральних каналах, населення вже усвідомлює збільшення шансів повернутись додому в пакеті та не виявляє бажання укладати контракти з розрекламованою так званою другою армією світу, — зазначив бригадний генерал.
Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-04-13 12:18:36