PRESS ЦЕНТР

У Рівному презентують пивну мапу України

У Рівному презентують пивну мапу України

У Рівному відбудеться Перша регіональна об`єднана презентація каталогу "BEER. INSIDE. Пивна мапа України" та дегустація крафтового пива.

Захід розпочнеттся 27 січня о 12:00 год., приймає «Європейський пивний квартал» (територія пивзаводу «Рівень»).

Рівненський пивзавод «Рівень» – одна з найстаріших пивоварень України. Як і ресторан-пивоварня «Кант», є учасником каталогу "BEER INSIDE. Пивна мапа України".

У заході візьмуть участь власники (керівники) і головні пивовари успішних пивоварень Рівненщини, Волині і Житомирщини, розповіді про яких увійшли в книгу, і акредитовані представники засобів масової інформації цих областей.

Головна мета видавничого проєкту BEER INSIDE. Пивна мапа України – це популяризація крафтового пива, ринок якого в останні роки в Україні бурхливо розвивається, а також виховання культури споживання пива і залучення до інформування про цей високоякісний авторський продукт найширших мас споживачів. Англомовна версія каталогу сприяє поширенню інформації про українське пивоваріння і на іноземних ресурсах. Завдання, яке ставлять перед собою автори каталогу, – через формат книги, у друкованому і в електронному вигляді, а також власне пивної мапи, створеної в Google, донести до потенційних читачів, споживачів України, інформацію про найкращі пивоварні та пивні заклади країни, ознайомити їх з кращими зразками продукції – авторським натуральним пивом найвищої якості.

У програмі заходу: екскурсія на пивзавод і в ресторан-пивоварню, прес-конференція для місцевих ЗМІ, дегустація пива від пивоварень – учасників каталогу, презентація пивного меню від ресторану-пивоварні «Кант».

Читайте також: У Рівному закрили пивзавод?

Учасники об’єднаної дегустації-презентації: – Катерина Конєва, автор ідеї проєкту Beer Inside. Пивна мапа України, засновниця медіагрупи «Технології та Інновації». – Мар’ян Года, директор пивзаводу «Рівень», депутат Рівненськох міської ради. – Представники компаній-учасників Каталогу (м. Рівне, м. Луцьк, м. Житомир): пивоварні: «Волинський бровар», «Еліт», «Duben Brau», «Рівень», «Luchan Brothers` Brewery»; ресторан-пивоварня «Броварня на Грушевського», пивна ресторація «Кант», мережа магазинів розливного пива «Банк пива» і виробник снеків «Beer Snacks». – Представники міської влади.  

Читайте також: Не втримався: на Закарпатті п’яний водій перевернув фуру з пивом

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
27.01.2021

Back to top button