Україна і світ

У Раді завершилося ранкове пленарне засідання – нардепи розглянули 1505 з 4018 поправок до закону про ринок землі

Правки до цього проекту закону народні депутати розглядають вже другий пленарний тижденьСпікер парламенту Дмитро Разумков закрив ранкове пленарне засідання Верховної Ради. Онлайн-трансляцію вів телеканал “112 Україна”.

Верховна Рада сьогодні розпочала свою роботу з прослуховування звіту уряду, а потім продовжила розглядати поправки до законопроекту про землю.

Станом на сьогодні, 20 лютого, Верховна Рада України розглянула 1505 поправок, поданих депутатами до законопроекту про ринок землі, який розглядається в другому читанні. 

Правки до цього проекту закону народні депутати розглядають вже другий пленарний тиждень. За перший сесійний тиждень розглянули 216 поправок.

Для внесення до порядку денного та ухвалення рішення нардепам вже четвертий день запропоновано президентський проект закону про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2020 році для участі у багатонаціональних навчаннях, а також зміни до Закону “Про національну безпеку України” щодо набрання чинності положень щодо головнокомандувача Збройних сил України, Генерального штабу Збройних сил України, видів і окремих родів військ і розгляд у другому читанні законопроекту про запобігання корупції.

Але поки нардепи не можуть перейти до їх розгляду.

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close