Україна і світ

У Раді Федерації РФ прокоментували ситуацію із затриманням українських рибалок: Дай Бог, щоб ми їх відпустили

Голова комітету Ради Федерації з міжнародних справ Костянтин Косачов вважає, що українська сторона надає затримання рибалок політичне значенняГлава комітету ради федераці РФ з міжнародних справ Костянтин Косачов не виключає ймовірності звільнення чотирьох українських рибалок, які були затримані ФСБ Росії в Азовському морі 15 лютого. Про це він заявив у коментарі RT.

“Якщо і коли ці рибалки погодяться з тим, що вони порушили російське законодавство, дай Бог, щоб ми їх відпустили і вони поїхали до себе додому. До тих пір, поки цього не буде, ми перебуватимемо в стані спору. Ця суперечка з нашого боку буде юридичною, а з українського — політичною”, –  зазначив Косачов.

Коментуючи виклик повіреного у справах РФ до МЗС України, російський парламентар зазначив, що українська сторона надає затриманню рибалок політичне значення. За його словами, РФ пов’язує інцидент з фактом браконьєрства, який підтверджений затриманими.

Нагадаємо, 15 лютого Федеральна служба безпеки Росії затримала українське судно нібито за незаконний вилов камбали. Пізніше російські правоохоронці провели допит рибалок, на якому вони визнали факт браконьєрства. Всі чотири людини були заарештовані на 10 діб.

До Міністерства закордонних справ був викликаний тимчасовий повірений у справах Російської Федерації в Україні у зв’язку з затриманням російською стороною чотирьох українських рибалок в Азовському морі.

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close