Львівський портал

У поліції Львівщини назвали фейком інформацію про шахраїв-дезінфекторів, які обкрадають оселі

У поліції Львівщини спростували інформацію, що зараз шириться у соцмережах, про так звані «бригади медиків», які пропонують мешканцям провести у квартирах дезінфекцію для убезпечення від коронавірусу, а потім використовують сльозогінний газ і обкрадають помешкання. Про це у коментарі Львівському порталу повідомила речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська.

 

Вона наголосила, що все це не відповідає дійсності. Більше того, за її словами, у поліцію не надходило ні одного звернення з приводу шахрайства під приводом дезінфекції оселі.

«Інформації про те, начебто ходять якісь люди у спецкостюмах до нас не надходило», – резюмувала  речниця Нацполіції Львівщини.

Закликаємо мешканців Львівщини бути обачними, не вестися на шахрайські авантюри, відразу повідомляти у поліцію в разі виникнення таких інцидентів.

Раніше у Львівській міській раді інформували про те, що невідомі в масках та захисних костюмах під приводом потреби провести дезіфекцію намагалися потрапити у помешкання пенсіонерки. Однак жінка не відчинила їм двері.Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»

Back to top button
Facebook
Close