Україна і світ

У Північній Кореї змістили з посади міністра закордонних справ Рі Йонг Хо

Посаду Рі Йонг Хо займе колишній голова Комітету з мирного возз’єднання країни Рі Сон Гвон, який грав важливу роль в переговорах з Південною Кореєю на початку 2018 року
У Північній Кореї зміщено з посади міністра закордонних справ Рі Йонг Хо, на місце якого призначать Рі Сон Гвона, що може призвести до серйозних змін у зовнішній політиці країни. Про це повідомляє NK News з посиланням на джерела в Пхеньяні.

“Заступник міністра закордонних справ Північної Кореї Рі Йонг Хо був замінений, в результаті великої політичної перестановки, яка може справити істотний вплив на дипломатичну позицію країни в майбутньому”, – йдеться у повідомленні.

За даними джерел, посаду Рі Йонг Хо займе колишній голова Комітету з мирного возз’єднання країни Рі Сон Гвон.

Цей дипломат грав важливу роль в міжкорейських переговорах на початку 2018 року. Також він раніше служив чиновником у політичному департаменті нині неіснуючої Комісії національної оборони. Колись він був відомий як права рука директора Департаменту Об’єднаного фронту Кім Йон-чола. Рі Сон Гвон брав участь у другому раунді міжкорейських військових переговорів на робочому рівні в жовтні 2006 року.

Передбачається, що рішення про призначення нового глави МЗС офіційно буде оголошено на заході для дипломатів-резидентів, запланованому на 23 січня в Пхеньяні або перед ним.

Нинішній міністр закордонних справ КНДР Ры Йонг Хо обіймав посаду головного дипломата країни з 2016 року. За його плечима – 38-років кар’єри в галузі міжнародних відносин.

Йонг Хо служив міністром закордонних справ КНДР під час безпрецедентного розширення дипломатичних контактів Пхеньяну в останні два роки, коли лідер Північної Кореї Кім Чен Ин проводив зустрічі на вищому рівні з лідерами США, Південної Кореї, Росії, Китаю та Куби.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close