Львівський портал

У Pfizer заявили, що їхня вакцина на 100% захищає дітей від covid

Оновлені результати третьої фази дослідження вакицни Pfizer свідчать, що дві дози препарату забезпечують міцний довгостроковий захист від вірусу дітей 12-15 років, а будь-яких серйозних проблем з безпекою щеплень не виявлено. Про це повідомили в компанії Pfizer, передає УП.

Раніше у Pfizer заявляли, що препарат запобігає зараженню COVID-19 серед підлітків 12-18 років на 90%.

У дослідженні взяли участь 2 228 підлітків. Їх поділили на дві групи: перша група була вакцинована двома дозами Pfizer, а в іншій застосували плацебо.

У результаті на COVID-19 захворіли лише 30 підлітків з другої групи. У групі щеплених жодного випадку захворювання не виявили. Ефективність вакцини висока незалежно від статі, раси, ожиріння та супровідних захворювань. Дані для цього дослідження збиралися з листопада 2020 по вересень 2021 року.

«Це перші та єдині розкриті довгострокові дані, які демонструють безпеку та ефективність вакцини проти COVID-19 у людей у віці з 12 до 15 років», – заявив генеральний директор та співзасновник компанії BioNTech Угур Шахін.

Нагадаємо, в Україні дозволено щепити дітей від 12 років проти COVID-19 вакциною Pfizer у разі наявності всіх рутинних щеплень.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-11-23 15:39:25

Back to top button