Україна і світ

У Пентагоні розглядають можливість довгострокової програми підтримки України у сфері безпеки

На даний момент тривалі процеси укладення контрактів і закупівель обмежують здатність швидко поставляти озброєння

Джерело: 112.ua

У Пентагоні розглядають можливість довгострокової програми підтримки України у сфері безпеки

В Пентагоні вивчають можливість прийняття довгострокової програми підтримки України у сфері безпеки. За словами в. о. міністра оборони США Марка Еспера, у разі очолення оборонного відомства, він розгляне це питання, повідомляє “Укрінформ”.

Новини за темою: У 2020 році США планують збільшити військову допомогу Україні, – Чалий

“Якщо моя кандидатура (на посаду глави Пентагону. – ред.) буде затверджена, я проведу детальніше оцінювання в цьому питанні з командувачем Американського командування в Європі, заступником міністра оборони з політичних питань і головою Об’єднаного комітету начальників штабів”, – підкреслив Еспер.

Новини за темою: Конгрес США пропонує збільшити допомогу Україні на 75 мільйонів доларів

За його словами, зовнішні фактори, такі як тривалі процеси укладення контрактів і закупівель, обмежують здатність швидко поставляти озброєння в контексті Ініціативи підтримки України у сфері безпеки (USAI). Однак якщо у Пентагону з’явиться можливість освоїти кошти протягом багаторічного періоду, відомство зможе забезпечити Україну комплексними формами військової підтримки, наприклад такими, як летальні системи морської оборони, зазначив Еспер.

Нагадаємо, в червні Сенат США схвалив проект закону про оборонний бюджет на 2020 рік, в якому передбачається надання військової допомоги Україні у розмірі 300 млн. дол.

Джерело: www.112.ua

Close