Україна і світ

У Пакистані заборонили бити дітей

У Пакистані на рівні закону заборонили тілесне покарання дітей. Поки заборона на насильство над неповнолітніми діятиме лише в Ісламабаді – столиці країни. Однак згодом дію закону можуть поширити на всі регіони.

Булінг - шо робити дітям і батькам

Документ ухвалили після того, як в країні відбулося кілька резонансних випадків щодо знущання над дітьми. У січні неповнолітнього хлопчика вчитель побив до смерті за те, що він не запам’ятав урок у релігійній школі.

Влітку 2020 року роботодавці забили до смерті восьмирічну дівчинку-прибиральницю за те, що вона випустила на волю домашніх папуг. Ці та низка інших випадків спричинили загальнонаціональну дискусію щодо заборони насильства у країні, де фізичне покарання є звичним явищем.

Законопроект передбачає покарання за побиття дітей та забороняє всі види фізичних покарань на офіційних та неформальних робочих місцях та в різних навчальних закладах, зокрема у релігійних, державних і приватних установах.

Порнографічні фото з дітьми у Таїланді

У Таїланді викрили модельну агенцію, яка залучала дітей до створення порнографічних знімків. На жорсткому диску власника компанії правоохоронці виявили близько 500 тис. фото непристойного характеру.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-26 11:22:35

Back to top button