Львівський портал

У МОН розповіли, як учасникам пробного ЗНО повернути кошти

З середи, 1 липня, в Україні починають повертати учасникам пробного ЗНО кошти, які були сплачені раніше за участь у тестуванні. Про це інформує пресслужба Міністерства освіти і науки України.

 

Зокрема кошти за участь у пробному ЗНО повертатиме МОН спільно із ПриватБанком.

У МОН кажуть, що кошти повертатимуть саме тій особі, яка була зареєстрована для участі у пробному ЗНО.

«Ні мамі, ні батькові, а саме тим учасникам та учасницям, які були зареєстровані на тестування», – наголошують у міністерстві.

Для того, аби отримати кошти через ПриватБанк необхідно мати будь-яку картку цього банку, але оформлену саме на учасника пробного ЗНО. Фінансовий телефон у ПриватБанку повинен співпадати з телефоном, вказаним під час реєстрації на пробне ЗНО як основний.

Ті учасники, які мають картку ПриватБанку, отримають SMS-повідомлення від банку про зарахування коштів на картку.

Якщо учасник ЗНО немає картки ПриватБанку, то йому слід прийти до будь-якого відділення цього банку та оформити картку безкоштовно за 15 хвилин. Із собою потрібно мати паспорт або електронну ID-картку. У МОН радять оформити картку якомога швидше. Однак якщо зараз немає змоги потрапити до банку, є час до кінця листопада, адже програма повернення коштів діятиме до 1 грудня 2020 року.

«Якщо учасник/учасниця вже є клієнтами банку, можна відкрити віртуальну картку у Приват24, не відвідуючи відділення. Неповнолітні учасники пробного ЗНО також можуть оформити картку ПриватБанку», – пояснюють у міністерстві.

Якщо ж учасники пробного ЗНО при реєстрації на тестування вказали не свій телефон, а одного з батьків чи номер телефону за цей час змінився, то необхідно зайти у сервіс визначення результатів на сайті УЦОЯО та змінити основний номер телефону на той, що прив’язаний до картки.

Нагадаємо, з 15 та 17 червня в Україні мало відбутись пробне ЗНО-2020. Втім ввечері 12 червня Кабмін заборонив проводити пробне тестування через поширення коронавірусу. Абітурієнти мали нагоду скласти обрані тести у режимі онлайн, втім сайт УЦОЯО не витримав перевантаження і «ліг».

Потім у Міносвіти запевнили, що повернуть кошти учасникам пробного ЗНО.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш TelegramДжерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»

Back to top button
Facebook
Close