У Міноборони пройшла зустріч з громадськими діячами та волонтерами медичної сфери

Про це повідомила заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр.
Якщо дуже коротко — конструктивно.
Тепер деталі:
На зустрічі волонтери озвучили деякі конкретні випадки недобросовісного виконання окремими особами своїх обов’язків у сфері медзабезпечення військовослужбовців.
Міністр доручив перевірити всі ці випадки і прийняти відповідні заходи.
Звісно, говорили на зустрічі і про роботу військово-лікарських комісій.
Що робиться прямо зараз:
- масштабування мережі ВЛК, розширено кількість військово-лікарських комісій за рахунок їх створення у цивільних лікарнях
- започатковано пілотні проєкти з електронного документообігу
- розроблено такий цифровий продукт, як електронна черга. Йдеться наразі про п‘ять міст України, в яких найбільш завантажені військово-лікарські комісії, — Харків, Львів, Київ, Вінницю та Одесу. У найближчих планах перевести всі військово-лікарські комісії на роботу з електронними чергами
- розроблено і проголосовано у першому читанні два законопроекти, покликаних спростити процедуру проходження ВЛК
Ми вдячні за конструктивну зустріч, відвертість та слушні пропозиції представникам громадського сектору.
У зустрічі взяли участь понад 20 осіб, серед яких, в тому числі: Юлія «Тайра» Паєвська (військовослужбовиця, парамедикиня, волонтерка та доброволиця), Ольга Гужва (громадська діячка та засновниця громадської організації «АСТ»), Ганна Майборода (Всеукраїнське об’єднання «Патріот»), Сергій Бабаєв (голова громадської організації «Спілка ветеранів АТО»), Павло Федоров (директор Громадської спілки «Консорціум ветеранських організацій сходу»), Ольга Цуканова (керівниця Громадської ради Білоцерківщини ), Любов Галан (представниця ГО «Принцип»).
Громадські діячі та волонтери з медичної сфери запропонували створити постійно діючу групу для системної комунікації та спільні роботи.
Міноборони підтримує цю пропозицію.
Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-04-27 17:34:03