У Миколаєві затримали інформатора рф, який готував нову серію ворожих повітряних атак

Служба безпеки затримала в Миколаєві 45-річного місцевого жителя, який коригував ракетно-дронові атаки рф по портовому місту.
Про це інформує СБУ 6 серпня.
«Він перебував на зв’язку з агентом Сергієм Лебедєвим (відомий під псевдонімом „Лохматий“), який переховується у Донецьку і одночасно працює на фсб та воєнну розвідку рф. За інструкціями „Лохматого“ його поплічник готував нову серію повітряних ударів по обласному центру», — йдеться в повідомленні.
Щоб виявити й передати окупантам координати «цілей», фігурант об’їжджав місто, де відстежував місця найбільшого зосередження українських військ.
Задокументовано, що інформатор передавав дані куратору у вигляді позначок на онлайн-картах, і після кожного сеансу зв’язку видаляв усе листування.
Однак це йому не допомогло. Співробітники СБУ затримали зловмисника за місцем проживання. Одночасно було проведено заходи для убезпечення локацій Сил оборони в зоні ворожої розвідактивності.
Під час обшуків у затриманого вилучено телефон із доказами його підривної діяльності на користь країни-агресора.
«Слідчі Служби безпеки повідомили йому про підозру за ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про переміщення та розміщення ЗСУ в умовах воєнного стану). Зловмисник перебуває під вартою без права внесення застави. Йому загрожує до 12 років ув’язнення», — заявили в СБУ.
Як повідомляла АрміяInform, контррозвідка Служби безпеки затримала на Донеччині ще одного російського агента, який відстежував для агресора локації Сил оборони на найгарячішому напрямку фронту — Покровському.