Львівський портал

У мерії визначили, за скільки часу Гаряча лінія має відповісти на звернення львів’ян

Виконавчий комітет Львівської міськради затвердив порядок опрацювання звернень львів’ян на Гарячу лінію міста. Відповідне рішення прийняли у п’ятницю, 28 травня.

У затвердженому документі прописано механізм подачі звернення на Гарячу лінію міста, яким чином і за скільки часу оператор його має опрацювати, а також

Так, подати свою скаргу чи звернення на Гарячу лінію міста можна через Facebook-сторінку, мобільний додаток «1580 Львів», окремий сайт або зателефонувати за коротким номером 15-80.

Оператор приймає і реєструє звернення, передає його відповідному підрозділу. Якщо звернення, яке подав львів’янин на Гарячу лінію, не належить до компетенції структурних підрозділів Львівської міськради, то його не реєструють у базу. Втім у такому випадку оператор повинен роз’яснити, куди саме мешканцю варто звернутись.

Усі звернення класифікують як аварійні термінові, аварійні та неаварійні звернення. На останні відреагувати мають протягом 7 днів, на всі аварійні – від 2 до 24 годин.

Натисніть на зображення для збільшення

Водночас у документі визначено, що якщо людина не хоче називати свої песональні і контактні дані, то таке звернення можуть не зареєструвати, а відтак заявник не отримає відповідь.

Також оператори Гарячої лінії не реєструють повторно звернення/скарги одного і того ж заявника з одного і того ж питання, перше вирішено по суті або час його розгляду ще не завершився.

Якщо мешканець повідомив, що не задоволений результатом розгляду порушеного ним питання, то оператор вносить в електронну базу звернень відповідний коментар, а саме звернення мають повернути на доопрацювання.

Однак якщо виконавець все-таки не владнати проблему, про яку повідомив заявник на Гарячу лінію, то йому надсилають розгорнуте роз’яснення, чому це неможливо зробити.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-05-28 17:12:13

Back to top button