Україна і світ

У мережу злили подробиці про GTA 6: дата виходу, локація, головні герої

У мережу просочилися нові подробиці про GTA 6 від інсайдерів. Гра вийде не раніше 2024 року, а події розгорнуться в оновленому Вайс-Сіті.

Відразу кілька інсайдерів поділилися майже ідентичною інформацією про майбутню GTA 6.

Детальна інформація про GTA 6 виринула в YouTube-ролику від інсайдера Тома Хендерсона. Після цього журналіст Bloomberg Джейсон Шрайер розповів аналогічні чутки про майбутню гру, що збільшило шанси на правдивість.

Головні чутки про GTA VI:

  1. Події гри розгортатимуться у Вайс-Сіті. Це не найбільша карта в серії, але місто постане перед користувачами в сучасності, а майбутні доповнення до гри також збільшать свободу дій.
  2. Як і в GTA V, у грі буде декілька головних героїв, і одним з них стане жінка, що вперше для серії. Особливістю головної героїні будуть хакерські атаки та зломи.
  3. Гра перебуває на ранніх стадіях розробки, і раніше 2024 року на її вихід очікувати не варто. Основні причини цього полягають у прибутковості GTA 5 для розробника Rockstar.
  4. Криптовалюта буде відігравати певну роль в грі, але інформації про це практично немає.

GTA (Grand Theft Auto) – популярна серія відеоігор, дії в яких відбуваються на території США, у вигаданих містах Ліберті-Сіті і Вайс-Сіті. У серії ігор є великі відкриті світи, де гравець може слідувати за сюжетом за допомогою проходження місій, так і самостійно знаходити для себе цікаві місця і завдання.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-06 14:14:43

Back to top button