Суспільне мовлення

У матчі 28 туру УПЛ “Чорноморець” обіграв “Львів” з рахунком 0:1

У четвер, 25 травня, у матчі 28 туру УПЛ “Чорноморець” обіграв “Львів” з рахунком 0:1. Про це повідомили на Facebook-сторінці ФК “Львів”.

“Львів” мінімально поступився “Чорноморцю”, — повідомили у ФК “Львів”.

Поєдинок відбувався на стадіоні СКІФ у Львові. На 23 хвилині першого тайму гол у ворота львів’ян забив захисник “Чорноморця” Володимир Салюк. До кінця гри жодній команді не вдалося змінити рахунок поєдинку.

Відтак ФК “Львів” програла 11 матч поспіль. Внаслідок цієї перемоги “Чорноморець” набрав вже 32 бали та піднявся на дев’яте місце у таблиці УПЛ.

У понеділок, 29 травня, “Чорноморець” зустрінеться з львівським “Рухом”. А ФК “Львів” цього ж дня зустрінеться з командою “Інгулець”, що представляє смт Петрове Кіровоградської області.

Про те, що ФК “Львів” вибуває з УПЛ стало відомо після матчу 21 травня між ФК “Львів” та ФК “Рух”.

Джерело: Суспільне мовлення України